29.5 C
Tirana, AL
Wednesday, September 27, 2023
Kreu Etiketimet #agnagroup

Etiketim: #agnagroup

Bashkëpunimi me biznesin krijon mundësi bursash për studentët master FE-UT

Departamenti i Marketingut dhe Turizmit në Fakultetin e Ekonomisë, Universiteti i Tiranës, ka zgjeruar bashkëpunimin me bizneset në vend duke krijuar mundësinë e financimit...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!