10.5 C
Tirana, AL
Sunday, December 5, 2021
Kreu Homepage

Homepage

Produkti i Ditës

Karikues Wireless Yootech, Qi-Certified 10W Max Fast Wireless Charging Pad Compatible with iPhone 12/12 Mini/12 Pro Max/SE 2020/11 Pro Max,Samsung Galaxy S21/S20/Note 10/S10, AirPods Pro (No AC Adapter).

Transport në destinacion.
Për porosi na kontaktoni në chat box.

1.650L

Të tjera

Omicron mund të jetë më infektiv sepse ndan kodin gjenetik me...

Varianti i Omicron ka të ngjarë të ketë marrë material gjenetik nga një virus tjetër që shkakton ftohjen e zakonshme tek njerëzit, sipas një...

Ndërrohen rregullat e udhëtimit për në SHBA

Në një komunikatë për shtyp të ambasadës amerikane, për të gjithë ata që planifikojnë udhëtimet për në SHBA lajmërohen për ndërrimin e rregullave të...

240 milionë fëmijë që jetojnë me aftësi të kufizuara u mohohen...

Fondi për Fëmijët i Kombeve të Bashkuara zbuloi të enjten se 240 milionë fëmijëve që jetojnë me aftësi të kufizuara në mbarë botën po...

Karriera e aktorit Alec Baldwin mund të marrë fund pas atentatit...

Në një intervistë para pak ditësh në kanalin ABC, aktori hollivudian Alec Baldwin rrëfehet për tragjedinë në skenën e xhirimeve. Ai dëshmoi gojazi se nuk...

Gjermania kufizon të pavaksinuarit. Ja disa nga masat e tyre

Liderët e Gjermanisë kanë rënë dakord të ndalojnë njerëzit e pavaksinuar nga pjesa më e madhe e jetës publike në një përpjekje për të...

BE shpalos një fond prej 300 miliardë eurosh për të sfiduar...

Komisioni i BE-së shpalosi të mërkurën (1 dhjetor) planin e tij për të investuar 300 miliardë euro deri në vitin 2027 në infrastrukturën globale...

Omicron ka qarkulluar në Europë që nga mesi i nëntorit

Autoritetet shëndetësore në Holandë kanë zbuluar variantin Omicron COVID-19 në mostra që nga 19 nëntori, pesë ditë përpara se Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH)...

Numri i lejeve të ndërtimit është në rritje

Shqipëria është sërish në rritje të industrisë së ndërtimit. Pas një periudhe krize, shohim sërish që ndërtimet dhe rindërtimet po lulëzojnë. Sipas raportit të fundit...

Rihana nderohet me titullin “Hero i Kombit” ndërkohë që Barbados shndërrohet...

Barbados filloi një epokë të re të hënën pasi i dha fund rolit 55-vjeçar të Mbretëreshës si kreu i shtetit dhe u bë republika...

Ilaçet kokërr kundra Covid po vijnë. A do të ketë mjaftueshëm...

Këtë javë pritet që administrata amerikane për kontrollin e ushqimit dhe barnave të autorizojë përdorimin emergjent të ilaçit kokërr kundra Covid të prodhuar nga...

Arsyet pse seksi është i veçantë në sezonin e shirave

Ndërkohë që nuk është e përcaktuar se kur është koha më e mirë e ditës apo stinë të vitit që mund të bëhet seksi,...

Paligjshmëria si online dhe offline duhet të jetë e njëjtë. Rregullatorët...

Ministrat e BE-së ranë dakord për pozicionin e tyre për një Akt të Shërbimeve Dixhitale të enjten, i cili do të rregullonte platformat e...

Bilanci i energjisë elektrike në Shqipëri shënon rritje në prodhim për...

Sipas raportit të fundit të INSTAT, gjatë tremujorit të tretë të vitit 2021, energjia elektrike në dispozicion u rrit me 12,0 %. Prodhimi neto...

Mbytet varka me emigrantë, 27 gra shtatzëna dhe fëmijë, vdesin

Fëmijë dhe gratë shtatzëna ishin në mesin e të paktën 27 emigrantëve që vdiqën kur varka e tyre e vogël u mbyt në një...

Koalicioni i ri gjerman përkrah integrimin e Ballkanit Perëndimor në BE

Marrëveshja e koalicionit e tre partive gjermane që do të formojnë qeverinë e re federale mbështet integrimin evropian të gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor,...

BE nis thirrjet për aplikime për 3.9 miliardë euro për programin...

Komisioni Evropian nisi të mërkurën thirrjet për rreth 3.9 miliardë euro në kuadër të programit Erasmus+ të BE-së, për lëvizshmërinë e të rinjve dhe...

Foto e Ditës

Thënia e Ditës

Na ndiqni

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!