23.5 C
Tirana, AL
Monday, September 27, 2021

Horoskopi i Seksit. Kush do të jetë partneri juaj më i...

Nëse kërkon që stinët vjeshtë-dimër të të gjejnë ngrohtë pranë dikujt, atëherë pyeti për ditëlindjen si fillim. Dashi Deshtë janë udhëheqës të lindur natyrshëm, kështu...

Kujt i ka vënë 10 Fjodora Fjora?

Gazetarja Fjodora Fjora është parë në rrjetet sociale duke ngritur notën 10. U bëmë kuriozë se kush e ka merituar këtë vlerësim të lartë...

Kompleksoheni pa make up? Ja si duken VIP-at botërorë pa make-up.

Shpesh na duket vetja në formë të papërshtatshme dhe make up na shpëton përballë të tjerëve. Fotot në rrjetet sociale, me njerëz të bukur,...

Aktorët e filmit “Pretty Woman” takohen pas 25 vjetësh

A e mbani mend filmin e famshëm të shek 20, “Gruaja e bukur” (Pretty Woman), i cili tronditi botën me mesazhin e dashurisë mes...

Ditari i turistit: Fundjavë në Malësinë e Madhe

Ndërsa shumë pushues u drejtohen plazheve këto ditë të nxehta gushti, disa të tjerë mund të preferojnë vendet malore. Shqipëria është e bekuar me...

Fizioterapisti.al: Tani është më e lehtë të gjesh fizioterapistin tënd

Me botën e zhvilluar të internetit sot, po bëhet gjithnjë e më e thjeshtë gjetja e shërbimeve për të cilat kemi nevojë. Ushqime që...

Sot është Dita Ndërkombëtare e Birrës. Ja disa fakte interesante për...

Sot është Dita Ndërkombëtare e Birrës. Ja disa fakte interesante për të. Pse e duam aq shumë? Në Ditën Ndërkombëtare të Birrës mund të impresiononi miqtë...

Luksi ku jeton Rihana. Rezidenca mahnitëse në Londër

Rezidenca mahnitëse e Rihanna-s në Londër, ku këngëtarja kaloi dy vjet e gjysmë thuhet se është në shitje për 32 milionë pound. Në artikull...

Shtëpia e re e Meghan dhe Harry i tejkalon pretendimet modeste...

Rezidenca e re luksoze prej 14.7 milion USD, e blerë nga Princ Harry dhe Meghan Markle përmban një librari luksoze, kinema dhe spa, si...

Cilat shenja zodiake tradhëtojnë më shumë dhe pse?

Tradhëtia është një nga arsyet kryesore pse disa marrëdhënie shkojnë për dreq. Pavarësisht nëse bëhet me qëllim apo jo, ju mund të pajtoheni me...

Bimët dhe lulet shqiptare të preferuarat për produkte kozmetike

BBC Travel ka hapur një rubrikë me titullin 50 Arsyet për ta Dashur Botën në 2021, përmes frymëzimit të zërave të njohur si dhe...

Qentë e dinë kur njerëzit gënjejnë

Një studim i ri u testua deri në çfarë mase qentë mund të ndiejnë mashtrimin njerëzor. Studiuesit në Universitetin e Vjenës zbuluan se qentë...

Shenjat që përputhen më shumë në dashuri. Cilat janë ato?

Nëse jeni të marrosur pas horoskopit, mund të shikoni se cilat shenja përputhen me tuajën. E dini, si cilat shenja të zodiakut bëjnë apo...

Je në Tiranë në fundjavë? Ja ku mund të shkosh për...

Fundjavat në verë duhen organizuar për të mos të të kapur dembelizmi i ditëve të nxehta dhe të evitosh qëndrimi shtrirë deri në mesditë....

Luleborja ndryshon ngjyrën? Ja shpjegimi.

A ju ka ndodhur ndonjëherë të keni një lulebore e cila e ndryshon ngjyrën e saj? Luleborja, e quajtur shkencërisht Hydrangeas, është zbukurues i oborreve....
error: Përmbajtja është e mbrojtur!