34.5 C
Tirana, AL
Tuesday, August 9, 2022
Kreu Etiketimet #AKEP

Etiketim: #AKEP

Rregullatorët shqiptarë bashkëpunojnë për çështjen e brezit 700 MHz

Rregullatori i telekomunikacioneve në Shqipëri AKEP (Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare) ka nënshkruar me 03.11.2021 një marrëveshje bashkëpunimi me Rregullatorin e Transmetimeve të...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!