24.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #aroma

Etiketim: #aroma

Hundët në mbarë botën pajtohen në një pikë: ka një erë...

Është një aromë që ndonjëherë keqpërdoret si një zgjedhje e sigurt, dhe ndonjëherë e mërzitshme. Por vanilja tani është kurorëzuar si aroma më e...

Shkencëtarët studiojnë efektin e nuhatjes në eksitimin seksual

Aroma luan një rol shpesh të nënvlerësuar në tërheqjen seksuale, duke ndihmuar në shpjegimin e arsyes pse vetëm tërheqja vizuale nuk mund të shpjegojë...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!