31.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #ekspres

Etiketim: #ekspres

Studimi: Pirja e ekspresit mund të shkaktojë nivele më të larta...

Studiuesit nga Norvegjia analizuan efektet e llojeve të ndryshme të kafesë në nivelet e kolesterolit në gjak tek burrat dhe gratë. Pirja e ekspresit mund...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!