19.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 13, 2022
Kreu Etiketimet #eurostat

Etiketim: #eurostat

Shqiptarët dhe malazezët kanë më pak gjasa për të blerë online...

Qytetarët e Shqipërisë dhe Malit të Zi kanë më pak gjasa për të blerë online në të gjithë Evropën, tregon një përmbledhje e të...

Hungaria ngrin çmimin e karburantit

Qeveria do të rregullojë çmimin e benzinës dhe naftës me 95 oktane në 1,34 euro për litër, njoftoi të enjten (11 nëntor) ministri përgjegjës...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!