33.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #globalizim

Etiketim: #globalizim

Inflacioni po “tërbohet” sepse globalizimi po zbehet

Historia tregon se fuqia e bankierëve qendrorë dhe politikëbërësve të tjerë për të kufizuar pagat dhe çmimet zbehet në krahasim me ndikimin e forcave...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!