31.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #haiti

Etiketim: #haiti

Tronditet Haiti. Komisionerët amerikanë dhe kanadezë mbahen peng

Shtatëmbëdhjetë misionarë nga Shtetet e Bashkuara dhe Kanadaja, 12 të rritur dhe 5 fëmijë, u rrëmbyen në Haiti të Shtunën, sipas organizatës Christian Aid...

Haiti i tmerruar nga shkatërrimet natyrore; Tërmet i fuqishëm, mijëra të...

Numri i të vdekurve nga një tërmet me magnitudë 7.2 në Haiti po arrin 1.297. Tërmeti i fuqishëm shndërroi mijëra struktura në rrënoja. Vendi...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!