33.5 C
Tirana, AL
Saturday, July 13, 2024
Kreu Etiketimet #instgram

Etiketim: #instgram

Mark Zuckerberg po hedh në erë Instagramin për të provuar dhe...

Vitin e kaluar, një përfaqësuese e Instagramit kontaktoi Justina Sharp, një 24-vjeçare me 93,000 ndjekës dhe kërkoi një takim për të diskutuar mënyrat se...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!