33.5 C
Tirana, AL
Saturday, July 13, 2024
Kreu Etiketimet #inteligjenca

Etiketim: #inteligjenca

Pse Niçe e kishte zili marrëzinë e kafshëve?

Niçe do të donte që ai të ishte budalla si një lopë që të mos mendonte për ekzistencën, dhe i vinte keq që lopët...

Pesë shenja të një personi me inteligjencë të lartë.

Matja e kapacitetit mendor të dikujt është një dhuratë e çmuar në jetë. Ka shumë arsye se përse kjo ka rëndësi. Për shembull, nëse...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!