19.5 C
Tirana, AL
Wednesday, June 19, 2024
Kreu Etiketimet #izmirsmajlaj

Etiketim: #izmirsmajlaj

Çelen Lojërat Olimpike 2020 në Tokio: Kosova nis garat me medalje...

Pas një vit përpjekjesh, shtyrje kontratash, dhe një sërë sistemimesh për masat ndaj Covid-19 më në fund rihapen Lojrat Olimpike Tokio 2020. Shqipëria përfaqësohet nga...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!