33.5 C
Tirana, AL
Saturday, July 13, 2024
Kreu Etiketimet #kahlo

Etiketim: #kahlo

Jeta me ngjyra, dritëhije dhe tragjedi e Frida Kahlos

Përpara se Frida Kahlo të ngjitej në statusin e ikonave të shekullit të 21-të, jeta e saj ishte një sixhade e thurur me fije...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!