33.5 C
Tirana, AL
Saturday, July 13, 2024
Kreu Etiketimet #karburante

Etiketim: #karburante

Çmimet e naftës në Lindjen e Mesme rriten ndërsa kërkesa globale...

Pas valës së tretë të pandemisë COVID-19, Evropa dhe Amerika e Veriut tani po drejtojnë rimëkëmbjen e kërkesës në tregun e naftës. Në fakt,...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!