33.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #lira

Etiketim: #lira

Çfarë po ndodh me inflacionin dhe zhvlerësimin e monedhës në Turqi?

Monedha e Turqisë është zhytur në nivelet më të ulëta të të gjitha kohërave kundrejt dollarit amerikan dhe euros në muajt e fundit, ndërsa...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!