24.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #lulzimbasha #kuvendi

Etiketim: #lulzimbasha #kuvendi

3 akuzat kryesore të Lulzim Bashës kundër Edi Ramës.

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha, sot në Kuvend, gjatë debatit kundër projektligjit për shembjen e Teatrit Kombëtar dhe ngritjen e kullave rikujtoi 3 pika...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!