29.5 C
Tirana, AL
Monday, August 8, 2022
Kreu Etiketimet #lulzimbasha #pd #presion

Etiketim: #lulzimbasha #pd #presion

4 nivele presioni ndaj Lulzim Bashës.

Lulzim Basha si kryetar i Partisë Demokratike dhe drejtues i opozitës ka hyrë në mandatin e tij të dytë. I gjendur përballë presionit të...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!