21.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 13, 2022
Kreu Etiketimet #mot

Etiketim: #mot

Moti i keq dhe rreshjet e borës në Ballkan vështirësojnë udhëtimet

Reshjet e dendura të borës kanë mbuluar pjesën më të madhe të Ballkanit të dielën, duke penguar trafikun, duke anuluar fluturimet në disa aeroporte...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!