21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #offline

Etiketim: #offline

Paligjshmëria si online dhe offline duhet të jetë e njëjtë. Rregullatorët...

Ministrat e BE-së ranë dakord për pozicionin e tyre për një Akt të Shërbimeve Dixhitale të enjten, i cili do të rregullonte platformat e...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!