31.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #planet

Etiketim: #planet

NASA: Shenjat e planetit të parë të gjetur jashtë galaktikës sonë

Shkencëtarët e NASA kanë zbuluar së fundmi një planet të ri. Planeti i mundshëm është i madhësisë së Saturnit dhe është zbuluar nga teleskopi...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!