21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #rajon

Etiketim: #rajon

Raporti i Transparency International dhe Indeksi i Korrupsionit 2021 për Shqipërinë...

Indeksi i Perceptimit të Korrupsionit, produkti kryesor kërkimor i Transparency International, është bërë treguesi kryesor global i korrupsionit në sektorin publik. Sipas raportit të CPI,...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!