21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #reciprocitet

Etiketim: #reciprocitet

Çfarë ndodhi në konfliktin e fundit Kosovë-Serbi? Fillimi dhe zgjidhja.

Pas dy ditë diskutimesh në Bruksel, Kosova dhe Serbia në 30 Shtator kanë firmosur marrëveshjen për çtensionimin e situatës në veri të Kosovës. Në...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!