34.5 C
Tirana, AL
Tuesday, August 9, 2022
Kreu Etiketimet #refugjate

Etiketim: #refugjate

Strehimi i refugjatëve afganë dhe cili është plani për shpërndarjen e...

Largimi nga Afganistani i shtetasve të tyre dhe të huaj sa vjen e rritet, ndërkohë që afati i fundit për forcat e armatosura amerikane...

Mbledhja urgjente e G7 për situatën e krijuar në Afganistan

Vendet e G7 si Britania e Madhe, SHBA, Kanadaja, Franca, Gjermania, Italia, Japonia po përpiqen të formulojnë hapat e ardhshëm mbi Afganistanin ndërsa dhjetëra...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!