21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #sanksione

Etiketim: #sanksione

Equinor i Norvegjisë tërhiqet nga investimi “i paqëndrueshëm” rus

Vendimi i prodhuesit të naftës dhe gazit vjen një ditë pasi rivali BP njoftoi planet për të hequr aksionet në Rosneft. Prodhuesi norvegjez i naftës...

Apple pezullon të gjitha shitjet e produkteve në Rusi

Apple ka ndaluar shitjen e të gjitha produkteve të saj në Rusi për shkak të pushtimit të Ukrainës, njoftoi kompania të martën. Kompania tha në...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!