21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #shtëpiaebardhë

Etiketim: #shtëpiaebardhë

Deklaratë nga Shtëpia e Bardhë për masa ndaj Putin

SHBA planifikon të vendosë sanksione të drejtpërdrejta ndaj Putinit dhe Lavrovit, konfirmon Shtëpia e Bardhë. SHBA synon të vendosë sanksione të drejtpërdrejta ndaj presidentit rus,...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!