24.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #startup

Etiketim: #startup

Të gjithë duan të punojnë përsëri për kompanitë e mëdha dhe...

Startup-et e teknologjisë kanë tërhequr të gjithë talentet e rinj për më shumë se një dekadë. Tani lavjerrësi po lëkundet në drejtimin tjetër. Pas recesionit...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!