6.5 C
Tirana, AL
Wednesday, February 21, 2024
Kreu Etiketimet #suksesiifemijes

Etiketim: #suksesiifemijes

Dëshironi suksesin e fëmijës suaj? Atëherë ndiqni këtë strategji

Dëshironi lumturinë dhe suksesin e fëmijës suaj? Profesorja e psikologjisë në Universitetin Yale, Laurie Santos, rekomandon një strategji të thjeshtë: Vononi dhënien e celularit...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!