6.5 C
Tirana, AL
Wednesday, February 21, 2024
Kreu Etiketimet #trafikuiqenievenjerezore

Etiketim: #trafikuiqenievenjerezore

DASH: Shqipëria nuk ka standartet minimale për eleminimin e trafikimit të...

Në një publikim të raportit Departamentit Amerikan të Shtetit (DASH), Zyra për Monitorim dhe Luftim të Trafikimit të Njerëzve ka raportuar së Shqipëria nuk...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!