6.5 C
Tirana, AL
Wednesday, February 21, 2024
Kreu Etiketimet #transperancyinternational

Etiketim: #transperancyinternational

Raporti i Transparency International dhe Indeksi i Korrupsionit 2021 për Shqipërinë...

Indeksi i Perceptimit të Korrupsionit, produkti kryesor kërkimor i Transparency International, është bërë treguesi kryesor global i korrupsionit në sektorin publik. Sipas raportit të CPI,...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!