10.5 C
Tirana, AL
Friday, February 3, 2023
Kreu Etiketimet #vanilje

Etiketim: #vanilje

Hundët në mbarë botën pajtohen në një pikë: ka një erë...

Është një aromë që ndonjëherë keqpërdoret si një zgjedhje e sigurt, dhe ndonjëherë e mërzitshme. Por vanilja tani është kurorëzuar si aroma më e...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!