26.5 C
Tirana, AL
Tuesday, August 9, 2022
Kreu Etiketimet #westernbalkans

Etiketim: #westernbalkans

Zgjerimi i Ballkanit Perëndimor dhe krizat e saj etnike dhe ekonomike...

Për disa ditë me radhë është zhvilluar Forumi vjetor i Sigurisë në Beograd i cili pati fokus tema si "Përkrahësit dhe kundërshtarët e zgjerimit...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!