Kryeministri Rama shpall një festë të re. Ja cila është…

Kryeministri Edi Rama ka shpallur sot një festë e cila do të festohet për herë të parë. Festa quhet Ditët Kombëtare të Pemëve. Ai i ka ftuar të gjithë qytetarët përmes profilit të tij në Facebook t’i bashkohen kësaj feste në datat 23 dhe 24 Shkurt. /mendimi.al

 

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here