Superylli i tenisit Serena Williams bëhet nënë. Ja si dukej shtatzënë.

Superylli i tenisit Serena Williams solli në jetë vajzën e saj më 3 shtator 2017. “Dy javë pasi zbuluam shtatzaninë, luajta në Australian Open. I thashë Alexis se do të jetë një vajzë, pasi luajta në temperaturë 100 gradë dhe nuk më solli asnjë shqetësim. Ec përpara ose vdis. Gratë janë mësuar kështu”.

Alexis dhe Serena u takuan rastësisht në Romë në vitin 2015.

Ja si dukej Serena Williams në muajin e fundit të shtatzanisë, në pozën e realizuar për kopertinën e revistës Vanity Fair.

Shpërndaje

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here