27.5 C
Tirana, AL
Monday, May 20, 2024
Kreu Etiketimet #11shtator

Etiketim: #11shtator

Bota kujton 11 Shtatorin së bashku me dhimbjen e mijëra familjarëve...

11 shtator 2001. Një rrjet ekstremist islamik i quajtur al-Kaeda planifikoi sulmet nga Afganistani. Të udhëhequr nga Osama Bin Laden, ata fajësuan SHBA dhe aleatët...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!