22.5 C
Tirana, AL
Saturday, June 15, 2024
Kreu Etiketimet #adoleshenca

Etiketim: #adoleshenca

Si ti edukojmë adoleshentët? Ja disa këshilla.

Adoleshenca është një kohë sfiduese për të rinjtë, duke sjellë jo vetëm ndryshimet fizike të pubertetit, por edhe transformimin emocional, dhe në disa raste,...

Ndikimi i romancave të forta të adoleshentëve në jetën e mëvonëshme

Një studim i ri nga Universiteti i Virxhinias ka zbuluar se adoleshentët që kanë marrëdhënie të forta romantike, me përjashtim të njohjes së vetes...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!