23.5 C
Tirana, AL
Tuesday, May 28, 2024
Kreu Etiketimet #agimxhafka

Etiketim: #agimxhafka

Nga Agim Xhafka: Erionët e rrugës dhe Veliaj i bashkisë.

Sot u nisa drejt Korçës. Në mëngjes sapo i thashë mirëutakofshim rojes së garazhit më ze rrugën një makinë e Laçit. Bëhu pak më...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!