26.5 C
Tirana, AL
Saturday, June 15, 2024
Kreu Etiketimet #airbus

Etiketim: #airbus

Një superjumbo A380 përfundoi një fluturim tre orë të gjatë me...

I madh, i gjerë dhe potencialisht shumë më i qëndrueshëm, Airbus A380,  gjigandi i qiejve, ka përfunduar një fluturim provë me vaj gatimi. Avioni testues...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!