29.5 C
Tirana, AL
Monday, August 8, 2022
Kreu Etiketimet #AlexeiNavalny

Etiketim: #AlexeiNavalny

Çmimi Saharov i Europarlamentit shkon për Alexei Navalny

Parlamenti Evropian të mërkurën i dha politikanit rus të opozitës dhe aktivistit kundër korrupsionit Alexei Navalny Çmimin Sakharov të Parlamentit Evropian për lirinë e...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!