21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #anullim

Etiketim: #anullim

Anullohen rreth 8,000 fluturime në mbarë botën

Rreth 8,000 fluturime u anuluan globalisht midis pragut të Krishtlindjeve dhe ditën pas Krishtlindjes pasi linjat ajrore përjetuan mungesa të stafit për shkak të...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!