26.5 C
Tirana, AL
Tuesday, August 9, 2022
Kreu Etiketimet #argjendari

Etiketim: #argjendari

Diamantet sintetike po rimodelojnë biznesin e argjendarive

Diamantet janë të përbëra nga atome karboni të cilat formojnë një strukturë kristali nga presioni dhe nxehtësia. Kjo kërkon miliarda vjet dhe ndodh vetëm...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!