21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #babados

Etiketim: #babados

Rihana nderohet me titullin “Hero i Kombit” ndërkohë që Barbados shndërrohet...

Barbados filloi një epokë të re të hënën pasi i dha fund rolit 55-vjeçar të Mbretëreshës si kreu i shtetit dhe u bë republika...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!