23.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #barometriballkanik

Etiketim: #barometriballkanik

Barometri Ballkanik 2021: Shqiptarët rezultojnë miratues të kufizimeve gjatë pandemisë, edhe...

Këshilli i Bashkëpunimit Rajonal (RCC) paraqet edicionin 2021 të Barometrit Ballkanik - sondazhi vjetor i qytetarëve të Ballkanit Perëndimor dhe perceptimet e biznesit. Analiza...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!