24.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #beatles

Etiketim: #beatles

Sot në histori: “Pushtimi Britanik” filloi me mbërritjen e Beatles në...

“Pushtimi Britanik” filloi kur Beatles zbarkuan në qytetin e Nju Jorkut këtë ditë në vitin 1964, dhe dy netë më vonë, ndërsa Beatlemania pushtoi...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!