34.5 C
Tirana, AL
Tuesday, August 9, 2022
Kreu Etiketimet #borisjohnsn

Etiketim: #borisjohnsn

Boris Johnson jep dorëheqjen

Boris Johnson jep dorëheqjen si lider i Partisë Konservatore dhe do të bëjë një deklaratë para kombit gjatë ditës së sotme. Zoti Johnson ka folur...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!