23.5 C
Tirana, AL
Saturday, August 20, 2022
Kreu Etiketimet #bullgaria

Etiketim: #bullgaria

Kryeministri holandez Rutte viziton Tiranën dhe Shkupin: Thelbësore për të zgjidhur...

Kryeministri i Holandës Mark Rutte vizitoi Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, duke përcjellë mesazhe mbështetje për përmbajtjen e Konferencave të para ndërqeveritare me të...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!