29.5 C
Tirana, AL
Monday, August 8, 2022
Kreu Etiketimet #derspigel

Etiketim: #derspigel

Der Spigel: Tensionet rriten në Ballkan, ndërsa Bosnja dhe Hercegovina rrezikon...

Me fokusin e botës në Ukrainë, Kremlini po vazhdon përpjekjet e tij për të destabilizuar Ballkanin – me ndihmën e etur të serbëve në...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!