22.5 C
Tirana, AL
Tuesday, August 9, 2022
Kreu Etiketimet #drejtoriaetatimeve

Etiketim: #drejtoriaetatimeve

Ndryshimet në fiskalizim, a po krijojnë vështirësi për biznesin e vogël?

Fiskalizimi nënkupton konfigurimin e pajisjeve fiskale për t'iu mundësuar autoriteteve të regjistrojnë shitjet dhe informacione të tjera tatimore në lexim - memorie fiskale në...

Afati i fundit për dorëzimin e formularit të deklarimi i të...

Deklarimi i të ardhurave të individëve tashmë është detyrim ligjor. Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve sjell në vëmendje të individëve rezidentë në Republikën e...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!