26.5 C
Tirana, AL
Tuesday, August 9, 2022
Kreu Etiketimet #duhan

Etiketim: #duhan

Në Amerikë propozohet ndalimi i cigareve me mentol dhe shije

Administrata e Ushqimit dhe Barnave propozoi të enjten ndalimin e cigareve me mentol, një hap i rëndësishëm dhe i lavdëruar nga grupet kryesore shëndetësore...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!