21.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #etosparfumeri #parfume #shqiperi

Etiketim: #etosparfumeri #parfume #shqiperi

Lidhja mes personalitetit dhe parfumit? Zbuloje këtu.

Parfumi ka aftësi për t'u lidhur me emocionet tona më të thella. Aroma nxjerr në pah personalitetin tonë. Nuk është rastësi që na pëlqejnë parfume specifike....

Zbuloni cilat janë 6 parfumet që i kanë rezistuar kohës…

Etos zbulon në një postim në profilin e saj në instagram (#etosparfumeri) se cilët janë 6 parfume të njohura, por edhe që kanë vite...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!