24.5 C
Tirana, AL
Friday, August 12, 2022
Kreu Etiketimet #eu

Etiketim: #eu

Pasiguria e viruseve, çmimet e energjisë kërcënojnë rimëkëmbjen e BE-së dhe...

Ekonomia e Evropës po rimëkëmbet nga recesioni pandemik më shpejt se sa pritej, thotë një parashikim i BE-së të enjten, por përballet me pasigurinë...

Më të klikuarat në 24 orë

error: Përmbajtja është e mbrojtur!